Previous Next

درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی گروه بازرگانی رمضانی:

مجموعه‌ی بازرگانی رمضانی با سابقه‌ای بیش از 10 سال در زمینه صادرات و واردات، تشکیل شده از گروهی از نخبگان و اساتید کسب و کار از همان ابتدا ، فروش و بازاریابی خارجی را بصورت علمی و با رویکرد حضور در بازارها ،کار خود را حرفه‌ای آغاز نمود. این مجموعه زیر مجموعه هلدینگ تولیدی خادم می باشد که شامل بیش از 7 کارخانه می باشد.

مجموعه‌ی بازرگانی رمضانی با سابقه‌ای بیش از 10 سال در زمینه صادرات و واردات، تشکیل شده از گروهی از نخبگان و اساتید کسب و کار از همان ابتدا ، فروش و بازاریابی خارجی را بصورت علمی و با رویکرد حضور در بازارها ،کار خود را حرفه‌ای آغاز نمود. این مجموعه زیر مجموعه هلدینگ تولیدی خادم می باشد که شامل بیش از 7 کارخانه می باشد.
این گروه ابتدا قبل از هر فروش، توسط کارشناسان خبره خود بازارها را مطالعه، نیاز سنجی¬های لازم، ذائقه و سلیقه مصرف کننده و رقبا را بررسی و یک پک مهندسی فروش ویژه برندینگ و مارکتینگ محصول ارائه می¬نماید و با حضور مستمر در بازارهای هدف نقشه¬های خود را به نحو أحسن عملی خواهد نمود.
مجموعه بازرگانی رمضانی هم اکنون شعاع کاری خود را تا سطح ذیل توسعه داده¬است:
1- راه¬اندازی انبار 40 کانتینری در بغداد و بصره و ایجاد شعب نجف ، کربلا، حله و دیوانیه و سلیمانیه و استقرار سیستم پخش مویرگی در کل عراق (10 استان) با 60 ماشین پخش و 50 ویزیتور
2- پخش انحصاری محصولات کارخانه چیپس و پفک یامی و رب احمر و تن ماهی آفرین، کره نباتی ویتامکس، دلستر داپر، آبمیوه داپر، تخم مرغ فردوس، مرغ فلامک را هم اضافه کردیم که در ماه بیش از 200 کانتینر از این محصولات توزیع می‌شود؛
3- فروش مویرگی در 3 شهر افغانستان با بکارگیری بیش از 20 ویزیتور؛
4- پخش مویرگی در کردستان با مشارکت تاجر کرد در شهرهای اربیل، سلیمانیه، دهوک؛
5- دفتر فروش در شهرکFoodCity  مسکو و بازاریابی و فروش در 4 استان روسیه؛
6- فعالیت و فروش به کشورهای آسیای میانه، کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس، کشورهای اروپایی و آفریقایی؛
6- صادرات رب و تن ماهی بطور مستمر به امارات، کویت، عمان، لبنان، اندونزی، استرالیا، قزاقستان، گرجستان، رومانی، لهستان، آلمان، هلند، سوئیس، مراکش، آنگولا، لیبی
7- دارای گروه پرسنل و متخصصین فروش مسلط به 4 زبان روز دنیا؛
8- اخذ غرفه و اجرای نمایشگاههای بین المللی در داخل و خارج از کشور؛
9- اجرای پروژه های تبلیغاتی در کشورهای هدف با مشارکت آژانس های تبلیغاتی بین المللی؛
10- واردات و تأمین روغن و مواد اولیه¬ی تولید بیش از 70 کارخانه بزرگ و بنام ایران توسط شریک تجاری گروه، جناب آقای علی وزیری در واحد تأمین گروه.
رزومه مدیریت فروش جناب دکتر سید فواد حسینی:
متولد نجف ، تابعیت ایرانی _عراقی _ هلندی ، متولد سال 1970 میلادی ، با سابقه 20 سال فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی ، دکتری بازاریابی از دانشگاه تهران، از جمله سوابق ایشان؛ شرکت مخابراتی وودافون، فروش رب دلند ، فروش کارخانه مهنام، فروش کارخونه اسپرتو ، فروش کارخانه ویتانا ، مدیر فروش خاورمیانه فابر کاستل کارخانه مکسوی ، مدیر صادرات کارخانه چی توز، مدیرصادرات عراق کاله که آمار فروش و پایه گذاری های این استاد ارجمند در زمینه فروش در مجموعه هایی همچون کاله زبانزد تجار عراقی می باشد.
ازعناوین بسیار ارزشمند جناب حسینی میتوان به عنوان کارشناس ارشد خاورمیانه واحد تحقیق و توسعه بازار گروه هلدینگ تجاری p & g  اشاره کرد. جهت اطلاع ، این گروه در سال 1837 میلادی تاسیس شد و همواره به نوآوری در تولید مشهور بود ، از جمله اینکه اولین تولید کننده شامپو، صابون ، پودر لباسشویی، پوشک بچه، خمیر دندان در سال 1924 فعالیت داشت و یا میتوان بعنوان اولین کارخانه دارای واحد پشتیبانی مشتریان که در سال 1948 توسط نامه و پست با مشتریان خود ارتباط مستقیم میگرفت از این گروه نام برد. گروه p & g  هم اکنون پنجمین گروه تولیدی ارزشمند دنیاست. در سراسر دنیا بیش از 1000 کارمند در حال تحقیق بازار برای این شرکت هستند که جناب سید فواد حسینی هم اکنون از نیروهای مجرب و با سابقه تحقیق و توسعه و کارشناس ارشد خاورمیانه این گروه می باشد.
و در آخر بدین وسیله اعلام می¬شود گروه بازرگانی رمضانی هم اکنون آمادگی توزیع و فروش حداقل 40 ترانزیت در ماه در گام اول  و در گام دوم 70 ترانزیت در کل عراق از محصولات کارخانه پاپ آپ را در بازراهای عراق و همچنین ارائه برنامه جامع جهت برندینگ و تبلیغات برند مذکور را دارد.
و ان شاء الله پس از یک دوره افزاریش 30 درصدی در فروش نیز خواهیم داشت. و به همین ترتیب با اتخاذ برنامه¬های متفاوت و با استفاده از تکنیک‌ها و تاکتیک‌های فروش، آمار فروش را افزایش خواهیم داد.